جلسه معارفه پروژه مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه IMS شرکت نفت و گاز شرق

به گزارش روابط عمومی، جلسه معارفه پروژه مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه  IMS در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در ستاد مرکزی مشهد مقدس برگزار گردید.

در این جلسه آقای مهندس سلیمانی رئیس مهندسی سیستم ها و بهره وری شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با ارائه توضیحاتی در رابطه با سیستم های مدیریتی شرکت خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه شرکت بهره برداری نفت و گاز در شرف ممیزی خارجی و اخذ گواهینامه استاندارهای ایزو ISO 9001 ، ISO 14001 و ISO 45001 بر مبنای ویرایش جدید می باشد، نیاز به بروزرسانی این استانداردها است که در این خصوص مقرر شده است تا از خدمات شرکت مشاور متخصص در امور استانداردهای مدیریت کیفیت استفاده گردد.

برگزاری جلسه معارفه پروژه مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه IMS شرکت نفت و گاز شرق در ستاد مرکزی مشهد

جناب آقای دکتر محمدی مدیریت محترم عامل شرکت نفت و گاز شرق در جلسه معارفه پروژه مشاوره ارتقاء سیستم مدیریت یکپارچه IMS

جناب آقای مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با بیان اهمیت پیاده سازی استانداردهای کیفی در شرکت ها، بزرگترین دستاوردهای این پروژه را دستیابی به شاخص های پایش بین فرایندی، کمک کردن به ساده سازی فرایندها و چابک سازی سازمان دانست.

آقای مهندس عبدی مشاور پروژه سیستم های مدیریت یکپارچه IMS نیز توضیحاتی در مورد فرآیند اجرایی پروژه، رویکرد مشاور در آموزش و پیاده سازی الزامات این استانداردها و همچنین اهم تغییرات استانداردهای مدیریتی مانند ISO 9001 ، ISO 14001:2015 و ISO 45001:2018 در ویرایش های جدید ارائه نمودند.

لینک خبر : جلسه معارفه پروژه ارتقاء استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه IMS در شرکت نفت و گاز شرق در ستاد مرکزی مشهد مقدس برگزار گردید.

برگزاری جلسه معارفه پروژه مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه IMS شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در ستاد مرکزی مشهد

لینک خبر : جلسه معارفه پروژه ارتقاء استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه IMS در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در ستاد مرکزی مشهد مقدس برگزار گردید.

 

3+
0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.