آموزش دوره نظام آراستگی محیط کار ۵S در محل شرکت دانش بنیان

آموزش دوره نظام آراستگی محیط کار ۵S در محل شرکت دانش بنیان پترو فولاد بهمن

آموزش دوره نظام آراستگی محیط کار ۵S در محل شرکت دانش بنیان پترو فولاد بهمن

اوایل مرداد ماه از موسسه آموزشی تجارت هوشمند هیراد تماسی داشتم برای آموزش دوره نظام آراستگی محیط کار ۵S در محل شرکت دانش بنیان پترو فولاد بهمن.

مطابق روال معمول هماهنگی های لازم در خصوص مدت زمان دوره، تاریخ برگزاری، بهای ارائه خدمات آموزشی و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری مناسب و مطلوب دوره صورت پذیرفت و مورد توافق قرار گرفت.

همچنین از موسسه آموزشی اطلاعات لازم جهت آشنایی با سازمان، صنعت و کسب و کاری که شرکت در آن به فعالیت مشغول است و عزیزانی که در دوره حضور خواهند یافت نیز دریافت گردید تا بر اساس آشنایی و اطلاعات به دست آمده، محتوای آموزش، مثال ها و نمونه ها متناسب سازی و اختصاصی گردند.

برای این دوره همچنین یک بازی آموزشی با هدف درک کامل و عمیق از کارکرد اصول نظام آراستگی شامل تفکیک و نظم و ترتیب طراحی گردید.

شرکت توسعه صنایع پترو فولاد بهمن، شرکتی دانش بنیان بوده و از متخصصانی خبره و کارآزموده برخوردار است. این شرکت در زمینه تأمین تجهیزات، تعمیرات، ساخت، نصب، تست و راه اندازی پروژه های نفتی، فولادی و معدنی فعال می باشد، پروژه هایی که پترو فولاد بهمن اجرا می کند نیازمند سطح بالای دانش فنی بوده و بایستی با رعایت اصول و ضوابط مهندسی و بر مبنای استاندارهای بین الملللی انجام شوند.

شرکت دانش بنیان پترو فولاد بهمن همچنین در حوزه تامین قطعات یدکی، نوسازی، بازسازی و تعمیرات تخصصی تجهیزات فشار متوسط نیز فعالیت می نماید. از دیگر حوزه های کاری این شرکت به تامین اقلام ابزار دقیق از برندهای معتبر بین المللی می توان اشاره نمود.

آموزش دوره نظام آراستگی محیط کار ۵S در محل شرکت دانش بنیان پترو فولاد بهمن

آموزش دوره نظام آراستگی محیط کار ۵S در محل شرکت دانش بنیان پترو فولاد بهمن

 

تآمین تجهیزات پست های برق فشارقوی، تاسیسات برق و توزیع نیرو، سیستم های کنترل و ابزار دقیق، خدمات طراحی و ساخت تابلوهای برق فشار متوسط و ضعیف و بانک های خازن فشار متوسط و فشار ضعیف از دیگر زمینه های فعالیت پترو فولاد بهمن می باشند.

در موعد مقرر در محل برگزاری کلاس، نزدیک ساختمان شرکت در زعفرانیه (تهران) حضور یافته و طی یک روز و هشت ساعت، دوره آموزشی نظام آراستگی محیط کار ۵S را برای مدیران و کارشناسان سازمان تدریس کردم.

بازی آموزشی طراحی شده را نیز به کمک داوطلبان اختیاری و اجباری! در فضایی صمیمانه و سرگرم کننده برگزار کردیم. با مشاهده واکنش ها و بازخوردها می شد فهمید که بازی آموزشی، اهداف و کارکرد خود را به خوبی به انجام رسانده است.

شایسته گفتن است که مدیر عامل محترم و خوش فکر پترو فولاد بهمن، حضور پررنگ و فعالی در دوره داشتند که مشخصا نشان از اهتمام جدی ایشان به بحث نظام آراستگی داشت و معلوم می کرد که به مناسب و مطلوب بودن محیط کار برای کارکنان سازمان، مشتریان و تأمین کنندگان، کاملا نظر و باور دارند. پترو فولاد بهمن به عنوان یک شرکت دانش بنیان، دارای دانش بسیار سطح بالایی بوده و بعضی خدمات آن به واسطه دانش فنی و تکنولوژی خاصی که به کار می گیرد، در سطح کشور و منطقه منحصر به فرد نیز می باشد.

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.