آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی erm در شرکت بهسازان ملت

آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی ERM در شرکت بهسازان ملت

اردیبهشت ماه سال جاری جهت آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی ERM تماسی داشتم از سوی شرکت بهسازان ملت. کارشناس ارشد دپارتمان مدیریت ریسک شرکت بهسازان ملت در تماسی درخواست خود جهت برگزاری دوره را به صورت حضوری مطرح نمودند.

در پاسخ به درخواست برگزاری دوره آموزشی مدیریت ریسک سازمانی، اطلاعاتی از هدف‌گذاری و نیازسنجی سازمان و مشخصات نفرات حاضر در دوره دریافت گردید. مطابق بررسی ها و تحلیلی که صورت گرفت، مقرر شد دوره آموزشی ERM در ۲۰ ساعت و طی ۴ روز برگزار شود.

شناسنامه آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی ERM شامل سرفصل ها و دیگر اطلاعات مورد نیاز با توجه به درخواست ها و شرایط سازمان تدوین شد و در اختیار سازمان قرار گرفت که مورد تأیید واقع شد. زمانبندی و تقویم برگزاری جلسه های آموزشی با شرکت هماهنگ شد و مطابق با آن تشکیل گردید.

در مورد شرکت بهسازان ملت نیز باید بگویم که به احتمال زیاد بهسازان ملت را با محصولات آن می شناسید. محورهای اصلی خدمات این شرکت به شرح زیر است.

  • خدمات و پلتفرم‌های بانکداری
  • خدمات زیرساخت و مشاوره فناوری اطلاعات
  • پلتفرم‌های هوشمند غیربانکی

مهم ترین محصولات شرکت بهسازان ملت شامل سرویس ها و خدمات بانکداری الکترونیکی بانک ملت می شوند که برخی از آنها به شرح زیر می باشند.

  • بانکداری متمرکز الکترونیکی بانک ملت

مجموعه‌ای از خدمات متمرکز بانکی که به واسطه‌ی شعب و کانال‌های غیر حضوری به مشتریان بانک ملت ارائه می‌شود.

  • بانکداری اینترنتی بانک ملت

ارائه کلیه خدمات بانکی به صورت الکترونیک

  • همراه بانک ملت

ساده‌سازی استفاده از خدمات متنوع بانکی در حوزه سپرده، کارت و تسهیلات

  • همراه پلاس

با هدف انجام خدمات بدون لاگین از طریق تلفن همراه برای دارندگان کارت‌های بانکی عضو شتاب، سامانه همراه پلاس ملت (پرداخت‌ساز) طراحی و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

  • سامانه تدارکات الکترونیکی دولت – سامانه ستاد

انجام کلیه معاملات دولتی در بستر وب شامل خرید جزئی و متوسط، مزایده، مناقصه

آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی erm در شرکت بهسازان ملت بانک ملت

آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی erm در شرکت بهسازان ملت بانک ملت

شرکت بهسازان ملت نزدیک به ۳۰ سال پیش با هدف توانمندساختن بانک ملت در حوزه فن آوری اطلاعات پایه گذاری گردید. این شرکت از هنگام شروع فعالیت، تجهیز منابع و به‌کارگیری کارشناسان و متخصصان با تجربه در حوزه‌های مربوط به فناوری اطلاعات و خدمات بانکی را در دستور کار قرار داد.

بهسازان ملت با بهره بردن از کارشناسان صاحب تخصص تلاش گسترده‌ای را در طراحی و توسعه انواع راهکارها و محصولات بانکی نوین به عمل آورده است. خروجی و نتیجه تلاش مجموعه عوامل شرکت، کمتر از ۱۰ سال بعد به سرانجام رسید.

حاصل، توسعه و تولید اولین سامانه بانکداری متمرکز ایرانی فعال در محیط رایانه های بزرگ و قابل پیاده‌سازی در یک بانک بزرگ مقیاس بود. این نتیجه ارزشمند، اولین تجربه از باور به توانمندی‌های سازمانی ایرانی بود که دوره نوینی از خودباوری در این صنعت را به همراه داشت.

شرکت بهسازان ملت به جز ایفای نقشی محوری در توسعه بانکداری دیجیتال بانک ملت، جایگاه ویژه‌ای در اکوسیستم خدمات مالی کشور دارد. این شرکت جزء معدود شرکت‌های دانش‌بنیانی است که در تمامی زمینه‌های فعالیت خود دارای رتبه یک شورای عالی انفورماتیک می باشد.

 

آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی erm در شرکت بهسازان ملت بانک ملت

آموزش دوره مدیریت ریسک سازمانی erm در شرکت بهسازان ملت بانک ملت

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.